Victorii pentru Primavera U16 si U12!

Joi 25 aprilie echipele U16 si U12 ale clubului nostru au reusit sa obtina victorii concludente in meciurile pe care le-au disputat.

PRIMAVERA U12 s-a deplasat la Negresti unde a intalnit pe Energia U13,in meci contand pentru campionatul judetean U13.Baietii nostrii au facut o partida frumoasa,reusind sa se impuna cu 4-0,prin golurile marcate de Corodan,Dan Adrian,Rus si Dobie.

In celalalt meci al zilei,PRIMAVERA U16 a disputat un joc de pregatire in compania echipei de juniori A1 a clubului CSM Olimpia Satu Mare.Dupa un meci viu disputat pe batranul stadion Olimpia,echipa noastra a reusit sa se impuna cu scorul de 3-0,prin golurile marcate de Militaru,Blaga si Suveg.

Felicitari echipelor noastre si mult succes in continuare!

SPORT PENTRU SANATATE,MUNCA PENTRU PERFORMANTA!

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *