SUSTINE CLUBUL NOSTRU PRIN DECLARATIA 230

Dragi susținători ai Clubului PRIMAVERA, una din cele mai importante surse de venit ale clubului, este strângerea de declarații 230 privind redirecționarea a 3,5% din impozitul pe venit al persoanelor fizice. După cum știți toți acești bani sunt cheltuiți de clubul nostru pentru întreținerea terenurilor de antrenament, achiziția de materiale sportive și organizarea competițiilor oficiale, etc. Cei care doriți să ne sprijiniți în activitatea noastră vă rugăm să completați această declarație, care poate fi printată mai jos sau să o primiți după antrenamentul grupei din care faceți parte.
Vă mulțumim anticipat!

PUTETI DESCARCA DECLARATIA DE AICI -≥≥ DECLARATIA 230

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *