Primavera 2003 egal cu Olimpia la juniori D

Joi la Doba in etapa a doua a returului campionatului de juniori D,echipa noastra a teminat la egalitate 0-0 meciul cu liderul Olimpia Satu Mare.Meciul a fost unul echilibrat viu disputat in care Primavera Satu Mare a reusit sa-si domine adversarul in multe momente ale jocului.Prima mare ocazie a apartinut echipei noastre dupa o nesincronizare in apararea Olimpiei, I.Rares irosind o ocazie imensa.Imediat Olimpia a replicat printr-un sut din marginea careului aparat excelent de S.Iles.Meciul s-a jucat pe un vant puternic care a influentat calitatea jocul  intre cele mai bune echipe de juniori D din Satu Mare.Felicitari echipei noastre pentru jocul prestat si mult succes in urmatoarele etape.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *