Juniorii C victorie facila impotriva echipei din Camin

Miercuri la Doba in etapa a 10 a campionatului de juniori C,Primavera a invins echipa celor din Camin scor 4-0.Meciul a fost la discretia echipei noastre care a ratat nepermis de mult si doar lipsa de concentrare in fata porti a limitat proportiile scorului.Golurile echipei noastre au fost marcate de Cocean min 2 si 57,Tatar min 24 si Tocaci min 52.In clasament conduce Olimpia cu maxim de puncte, urmata de Primavera si de LPS Satu Mare la egalitate de puncte despartite doar de golaveraj.Felicitari echipei noastre si mult succes in urmatoarele etape.Urmatorul meci la juniori C va avea loc sambata la Carei cu echipa clubului sportiv din localitate.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *