Turneu la Cluj pentru grupele 2006 si 2007 ale scolii de fotbal Primavera

In acest weekend grupele 2006(antrenor Marius Toma) si 2007(antrenor Dorin Tuturas) ale clubului nostru vor participa la Cluj la un turneu organizat de scoala de fotbal Liviu Antal,turneu care dureaza trei zile si la care participa numeroase echipe la diferite categorii de varsta.

La grupa 2006 echipa noastra face parte din grupa A ,alaturi de Luceafarul Cluj, Alma Sibiu, Ardealul Cluj, Nexon Dej si Viitorul Cluj. Din lotul echipei fac parte urmatorii jucatori:Fl.Matisan, N.Toma, D.Osan, D.Zeleneac, D.Domokos, L.Estan, A.Zai, Ali Refai, N.Diogo  si T.Ploesteanu.

Grupa de 2007 face parte tot din grupa A alaturi de CFR Cluj, Viitorul Cluj si Luceafarul Cluj.Lotul echipei cuprinde urmatorii jucatori:A.Turcu, M.Ferenczi, I.Paduraru, D.Ilban, D.Rogoz, R.Corodan, D.Eotvos si M.Tomsa.

Succes ambelor grupe si speram ca acest turneu va fi unul reusit care sa ajute la progresul micilor fotbalisti ai clubului Primavera. SUCCES PRIMAVERA!

 

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *