Copiii de la Primavera din nou la INALTIME

Sambata la stadionul Olimpia a  avut loc un meci de gala intre fostii mari jucatori ai clubului Olimpia Satu Mare si cei de la FC Baia Mare,doua vechi rivale ale fotbalului romanesc.Scoala noastra de fotbal a avut doi reprezentanti,antrenorii Florin Fabian si Dorin Tuturas, fosti jucatori ai clubului Olimpia Satu Mare care au avut o prestatie reusita in fata celor 1000 de spectatori prezenti la acest meci.Printre acestia s-au aflat un numar impresionant de copii si parinti ai scolii de fotbal Primavera, veniti sa-i incurajeze pe indragitii antrenori ai clubului nostru.Multumim tuturor celor prezenti la acest joc si ne bucuram ca Primavera a devenit un club despre care se vorbeste la superlativ, atat despre copiii clubului nostru cat si despre antrenorii care-i pregatesc pe acestia.Bravo PRIMAVERA!

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *