Weekend plin de jocuri oficiale ale grupelor PRIMAVERA!

In aceasta saptamana,grupele clubului nostru vor disputa meciuri de campionat la juniori C,D si E.Dupa ce la mijlocul acestei saptamani,grupele 2006 si 2007 au disputat prima etapa la juniori E,copii nascuti in 2006,(11-0 pentru Primavera 2006 cu AS Dorolt si 1-7 pentru LPS cu Primavera 2007),cele doua grupe ale noastre se vor intalni vineri in meci direct la Paulesti, de la ora 17.30.Chiar daca este un meci in familie,speram la un joc deschis oricarui rezultat,iar echipa mai buna sa castige.

Sambata dimineata de la ora 11.30,Primavera 2004,intalneste pe Juniorul Satu Mare,la baza Paulesti,un meci pe care baietii nostrii speram sa-l trateze cu maxima atentie si sa obtina cele trei puncte puse in joc.

In fine,duminica dimineata,incepand cu ora 9.30,juniorii C ai clubului nostru, vor intalni Olimpia,meci restanta din prima etapa a campionatului de juniori C. Speram la un joc bun al baietilor nostri,care vor juca primul meci oficial in 11,la baza Primavera Paulesti.

Succes tuturor echipelor noastre!

HAI PRIMAVERA!

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *