Mos Craciun a trecut si pe la Primavera !!!

Dupa un an plin de realizari si satisfactii,scoala de fotbal Primavera Satu Mare a fost vizitata si in acest an de Mos Craciun,care a venit cu cadouri pentru grupele clubului nostru.Astfel spititul Craciunului a fost prezent si in mijlocul copiilor nostrii,care au cantat colinzi si s-au bucurat de cadourile Mosului,oferind tuturor momente de neuitat.

Conducerea si antrenorii clubului Primavera felicita toti copiii clubului nostru pentru activitatea din acest an,multumiri parintilor pentru sprijinul de care au dat dovada si le ureaza tuturor”SARBATORI FERICITE” si sa ne revedem sanatosi cu totii in anul 2018!

MULTUMIM TUTUROR CA FACETI PARTE DIN FAMILIA PRIMAVERA!!!!!!!!

”SARBATORI FERICITE CU PACE SI LINISTE SUFLETEASCA”

 

 

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *