LA MULTI ANI,FAMILIA PRIMAVERA!

In fiecare an la inceput de aprilie,scoala de fotbal Primavera Satu Mare isi aniverseaza copiii de la clubul nostru.In aceste zile se implinesc 6 ani de cand scoala de fotbal Primavera si-a deschis portile pentru minunatii nostrii copii.In toti acesti ani,conducerea clubului s-a straduit sa ofere cele mai bune conditii de pregatire si educatie pentru cele 9 grupe care activeaza in acest moment la clubul nostru si care reprezinta certitudinea faptului ca acest proiect este pe drumul cel bun.Multumim tuturor celor care faceti parte din acest proiect:copii,parinti,antrenori si colaboratori.

PRIMAVERA este o STARE DE SPIRIT si suntem convinsi ca asa va ramane mult timp de acum inainte.

LA MULTI ANI tuturor celor care fac parte din familia PRIMAVERA!

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *