Rezultate de weekend(8-9 iunie) la PRIMAVERA

Grupele clubului nostru au fost angrenate in acest weekend in multe evenimente reusite din toate punctele de vedere.Au fost turnee si meciuri de pregatire in care antrenorii grupelor noastre au urmarit anumite aspecte acum pe final de sezon si ne bucuram ca baietii nostri progreseaza indiferent de perioada in care ne aflam.

Sambata si duminica la turneul dotat cu „Cupa Juniorul”,desfasurat la Cluj-Napoca,toate grupele  clubului nostru s-au clasat pe locuri fruntase astfel:

PRIMAVERA U11(2008) locul 1

PRIMAVERA U12(2007) locul 2

PRIMAVERA U10(2009) locul 3

PRIMAVERA U7 (2012)   locul5

Tot sambata PRIMAVERA U13 s-a deplasat la Valea lui Mihai pentru un joc de pregatire cu echipa U14 din localitatea bihoreana.A fost un test util jucat in format 10+portar,iar pe final baietii nostrii s-au impus cu scorul de 5-3.

Felicitari echipelor noastre pentru efortul depus si mult succes in continuare!

SPORT PENTRU SANATATE,MUNCA PENTRU PERFORMANTA!

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *